Proč jsem se rozhodla začít psát blog?

Proč jsem se rozhodla začít psát blog?

Jsem ve vlaku na cestě z Katovic, kde jsme měli senzační akci firmy, kterou miluju a ve které vidím (nejen) svou budoucnost. Geniální myšlenka této společnosti mě přiměla k neutuchajícímu pocitu podělit se o to i s ostatními lidmi a pomoct jim tak změnit jejich životy, které jsou, jak často vidím, v uzavřeném bludném kruhu „čas – práce – peníze“.

Mou životní vášní je cestování a také díky této firmě jsem mohla navštívit všechny obydlené kontinenty. To je další věc, o kterou bych se s vámi chtěla podělit. O své cestovatelské zážitky. Mám nepřeberné množství fotek, zápisků a prostě všeho možného z mých cest. Říkala jsem si, že by to mohlo být někomu užitečné. Vždyť i já, když někam jedu, sháním informace o tom, jaké to tam je, co se tam dá vidět a prožít a za kolik.

  Mt Cook NP, Nový Zéland

Co je zač ta zázračná firma?

Takže nejprve abyste věděli, co je vlastně zač ta moje zázračná firma, která mění lidem životy. Je to společnost založená na úplně jednoduchém principu, na věci, kterou denně dělá každý. Tou věcí je nakupování. Nakupujeme tady v ČR, nakupujeme na dovolené v zahraničí, nakupují naši protinožci v Austrálii, nakupuji prostě všichni a díky internetu dokonce 24 hodin denně.

To jsi mi řekla teda novinku, možná se teď chytáte za hlavu. Tím mi tedy nevědomky přikyvujete, že to tak opravdu je. Ale co s tím? Jak se na tom dá vydělávat? Tím, že utrácím? To je nějaká blbost, ne? Ale já vám na to řeknu, že opravdu DÁ! Dám vám za to ruku do ohně, protože já už to tak dělám přes 12 let.

V podstatě je to velmi jednoduché a na jednoduchosti jsou založené geniální myšlenky. Nakupuju tak, jako každý člověk, akorát to dělám chytře. Vybírám si obchody, kde mi zaplatí za to, že jsem nakoupila právě u nich. A protože to mám odzkoušené a vím, že to funguje, radím i ostatním, jak to tak také dělat.

Navíc to mohu dělat kdekoliv na světě, což je pro mou povahu s cestovatelskými tužbami naprosto ideální.

Já prostě miluju ten pocit, když vyrazím někam na cesty!

Na svých cestách jsem zažila opravdu spousty zajímavých, někdy až kuriózních a mnohdy i nebezpečných situací. Moc ráda bych se o to vše s vámi podělila, protože mě baví psát a dávat lidem možnost podívat se tak alespoň prostřednictvím pomyslné tužky na místa, na která by se sami jinak nepodívali.

Popíšu vám například, jak nás přepadli ve Venezeule, jak jsem si myslela, že umřu na lodi na Tonze při plavbě mezi ostrovy nebo proč jsem strávila téměř 24 hodin v novozélandském vězení. To a ještě mnohem více se dočtete na mém blogu. Nemůžu se dočkat až s vámi budu sdílet své příběhy.

Barbora Zaoralová
„Miluju cestování. K tomu a nejen k tomu jsou ale zapotřebí peníze. Ukazuji lidem cestu, jak jednoduše dosáhnout na více peněz díky svým běžným nákupům, aby pak mohli také cestovat, a radím jim na jejich cestách po světě.“ Můj příběh se dočtete zde:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.