Můj příběh

„Miluju cestování. K tomu a nejen k tomu jsou ale zapotřebí peníze. Ukazuji lidem cestu, jak jednoduše dosáhnout na více peněz díky svým běžným nákupům, aby pak mohli také cestovat, a radím jim na jejich cestách po světě.“

Miluju cestování.

Mým snem je projet celý svět. Poznávat nové země, lidi, kultury, jídla, to je moje. A postupně se mi můj sen plní. Již jsem navštívila všechny obydlené kontinenty. Rok a půl jsem žila na Novém Zélandu. K tomu jsou ale zapotřebí peníze. Vím o způsobu, jak dostat zajímavou část utracených peněz zpátky, a to nejen za cestování. Proto mě mé nákupy tak nebolí, když vím, že to, co utratím, se mi z velké části zase vrátí.

A tím to začalo – chytrým nakupováním před 12ti lety. Dnes už můžu díky tomu a všemu, co jsem se postupně naučila, žít život takový, jaký chci. Nemusím trávit celé dny někde v kanceláři v zaměstnání, ale žiji si svůj sen a pomáhám lidem, jak toho také dosáhnout.

Ne vždy to ale bylo takhle...

Dřív neexistovala žádná firma, která by mi vrátila peníze utracené za mé cesty nebo třeba i za koupené rohlíky a spotřebovaný benzín do auta. Vše, co jsem utratila, bylo nenávratně pryč. Ze začátku jsem tomu také moc nedůvěřovala, že by něco takového mohlo vůbec fungovat...

Kariéra letušky.

Pracovala jsem 6 let jako letuška, právě proto, že miluji cestování a také létání a vše kolem toho. Myslela jsem si, jak se díky tomu podívám po světě… Ale ejhle, ono tomu tak nebylo. Létala jsem samé lety „na otočku“, tzn. přiletět do destinace, vyklopit cestující, uklidit letadlo, doplnit palivo a catering a hurá nástup dalších cestujících a zpátky. Někdy až 5x denně!

Pobyt v cizí zemi jsem měla max. pár hodin přes noc, které jsem strávila spánkem na hotelu. A navíc to kruté vstávání, někdy i ve 3 ráno anebo noční linky. No úplný med to nebyl, jak si hodně lidí myslí, ale mělo to samozřejmě také něco do sebe a hlavně jsem se tam naučila hodně věcí, které se mi hodí na mých cestách.

Z každého nákupu peníze zpět.

Pak jsem ale objevila společnost, která mi zároveň šetří i vydělává peníze. Propadla jsem tomuto kouzlu a té geniální myšlence „Z každého nákupu peníze zpět“. Začala jsem se o to více a více zajímat a zjistila jsem, jak to celé funguje. Funguje to dokonce ve 47 zemích světa! Perfektní pro mé cestování.

Díky tomu mi teď chodí každý týden v úterý SMSka, kolik mi posílají peněz na účet, a to jen díky běžnému nakupování, které musí dělat každý. Umí to i přepočítat zahraniční měny z toho, co utratím v cizině a peníze dostanu v českých korunách. Teď už se mi cestuje mnohem lépe a radostněji.

Můj životní styl může být i váš.

Ráda bych Vám představila způsob, jak to tak také můžete dělat. Je to jednoduše životní styl – nevyhazovat peníze, ale naopak je k sobě nasměrovat. Je to radost, při které navíc pomáháte ostatním. Vezmu Vás také s sebou na své cesty, které jsem prožila, abych Vám poradila, čeho se vyvarovat a dala Vám naopak tipy, kam jít, abyste prožili tu nejkrásnější dovolenou, a když budete chtít, ještě na ní vydělali.

Mým cílem je finanční nezávislost, kterou si zajistím sama, aniž bych se musela na někoho spoléhat. Protože nevěřím, že naše generace dosáhne v naší zemi na nějaký slušný důchod. A já si chci život užívat, ne jen přežívat 🙂

 

Gold Coast, Austrálie